Kalendár zápasov

Sezóna sa nezadržateľne približuje, pripravili sme pre Vás kalendár zápasov.

Pre zobrazenie kalendára kliknite sem.

Podrobný rozpis zápasov:

30.08. štvrtok 19:30 Banská Bystrica – JYP Jyväskylä
01.09. sobota 19:00 Banská Bystrica – HC Lugano
07.09. piatok 19:45 HC Lugano – Banská Bystrica
09.09. nedeľa 18:00 JYP Jyväskylä – Banská Bystrica
14.09. piatok 17:30 Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš
16.09. nedeľa 17:00 Banská Bystrica – Trenčín
18.09. utorok 19:00 MAC Budapešť – Banská Bystrica
21.09. piatok 17:30 Banská Bystrica – Nitra
23.09. nedeľa 17:00 Žilina – Banská Bystrica
28.09. piatok 17:30 Banská Bystrica – Košice
30.09. nedeľa 17:00 Zvolen – Banská Bystrica
02.10. utorok 17:30 Banská Bystrica – Detva
05.10. piatok 18:30 DVTK – Banská Bystrica
07.10. nedeľa 17:00 Banská Bystrica – Nové Zámky
09.10. utorok 17:00 Plzeň – Banská Bystrica
12.10. piatok 17:00 Poprad – Banská Bystrica
14.10. nedeľa 17:00 Liptovský Mikuláš – Banská Bystrica
17.10. streda 17:00 Banská Bystrica – Plzeň
19.10. piatok 18:00 Trenčín – Banská Bystrica
21.10. nedeľa 17:00 Banská Bystrica – MAC Budapešť
23.10. utorok 18:00 Nitra – Banská Bystrica
26.10. piatok 17:30 Banská Bystrica – Žilina
28.10. nedeľa 17:00 Košice – Banská Bystrica
31.10. streda 17:30 Banská Bystrica – Zvolen
02.11. piatok 18:00 Detva – Banská Bystrica
04.11. nedeľa 17:00 Banská Bystrica – DVTK
14.11. streda 18:30 Nové Zámky – Banská Bystrica
16.11. piatok 17:30 Banská Bystrica – Poprad
18.11. nedeľa 17:00 Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš
20.11. utorok 17:30 Banská Bystrica – Trenčín
23.11. piatok 19:00 MAC Budapešť – Banská Bystrica
25.11. nedeľa 17:00 Banská Bystrica – Nitra
27.11. utorok 17:30 Žilina – Banská Bystrica
29.11. štvrtok 17:30 Banská Bystrica – Slovensko U20
30.11. piatok 17:30 Banská Bystrica – Košice
02.12. nedeľa 17:00 Zvolen – Banská Bystrica
07.12. piatok 17:30 Banská Bystrica – Detva
09.12. nedeľa 18:00 DVTK – Banská Bystrica
19.12. streda 17:30 Banská Bystrica – Nové Zámky
21.12. piatok 17:00 Poprad – Banská Bystrica
23.12. nedeľa 17:00 Liptovský Mikuláš – Banská Bystrica
26.12. streda 17:00 Trenčín – Banská Bystrica
28.12. piatok 17:30 Banská Bystrica – MAC Budapešť
30.12. nedeľa 16:00 Nitra – Banská Bystrica

04.01. piatok 17:30 Banská Bystrica – Žilina
06.01. nedeľa 17:00 Košice – Banská Bystrica
08.01. utorok 17:30 Banská Bystrica – Zvolen
11.01. piatok 18:00 Detva – Banská Bystrica
13.01. nedeľa 17:00 Banská Bystrica – DVTK
15.01. utorok 18:30 Nové Zámky – Banská Bystrica
18.01. piatok 17:30 Banská Bystrica – Poprad
20.01. nedeľa 17:00 Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš
25.01. piatok 17:30 Banská Bystrica – Trenčín
27.01. nedeľa 18:00 MAC Budapešť – Banská Bystrica
01.02. piatok 17:30 Banská Bystrica – Nitra
03.02. nedeľa 17:00 Žilina – Banská Bystrica
13.02. streda 17:30 Banská Bystrica – Košice
15.02. piatok 18:00 Zvolen – Banská Bystrica
17.02. nedeľa 17:00 Banská Bystrica – Detva
22.02. piatok 18:30 DVTK – Banská Bystrica
24.02. nedeľa 17:00 Banská Bystrica – Nové Zámky
26.02. utorok 17:00 Poprad- Banská Bystrica

Pridaj komentár

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑