HC´05 Banská bystrica- MAC Budapešť 4:2

Na dnešný zápas si na zimný štadión našlo cestu pomerne dosť ľudí, vyše 2400. Je to pochopiteľné, veď sa hrá v nedeľu a v prípade víťazstva sa dostaneme na prvé miesto v tabuľke, keďže Slovan a aj Košice oddychujú. V našom sektore je to však trošku poredšie, klasickí spíkri absentujú z rôznych dôvodov a tak sa megafónu ujíma tradičný člen fanklubu a volí si miesto v ľavej strane sektora.

Autor foto – Maroš Búrik

Z našej strany je povzbudzovanie na priemernej úrovni, nič extra. Prispieva k tomu aj hra na ľade.
Aj keď sme jasný papierový favorit, tempo zápasu je vláčne. Trošku sa to zlepší v priebehu druhej tretiny, povzbudzovanie je štipinku lepšie, zo zloženia dnešného kotlu sa však asi oveľa viac dostať nedá. Chýba však podpora z ostatných tribún, čo sa mierne lepší v poslednej tretine, keď je s pribúdajúcimi minútami jasnejšie, že rolu favorita zvládneme. Náš tím to síce ku koncu trošku zdramatizoval, ale poisťuje výhru gólom do prázdnej brány.

Nasleduje už tradičná víťazná ďakovačka, po ktorej si voláme dnes aktívneho a strelecky úspešného Kabáča a po ňom klasicky Beska.

Poďakovanie patrí každému, kto si našiel cestu na zimák a špeciálne tým, ktorí prispeli k atmosfére na štadióne. Užite si reprezentačnú prestávku a poriadne si odpočiňte pred náročným záverom základnej časti.

Autor foto – Maroš Búrik

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑